![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 8001268
*
nr 800 1268
Spegelbyrå
Tidigt 1900-tal, Björk, längd: 100, djup: 50, höjd: 177
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 januari 2013
kl 17:47:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/1 17:35:23
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björk byrå med spegel sekelskifte sminkbord spegelbyrå speglar tidigt 1900-tal trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:45
-
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:21
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:58
*
Spegelbyrå
nr 800 1268
Spegelbyrå
Tidigt 1900-tal, Björk, längd: 100, djup: 50, höjd: 177
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 januari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/1 17:35:23 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björk byrå med spegel sekelskifte sminkbord spegelbyrå speglar tidigt 1900-tal trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:45 -
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:21 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:58